underarm Sweat Pad

underarm Sweat Pad

 • FOB Çmimi: US $0.35
 • Min.urdhër Sasia: 100000 Copë / copë disponueshme underarm djerse pads deodorant dhe absorbues
 • Furnizimi Aftësia: 500000 Copë / copë në ditë disponueshme underarm djerse pads deodorant dhe absorbues
 • Port: Shanghai, ose Ningbo për jastëk sqetull e disponueshme për burrat dhe gratë
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi

  Detail Product

  Produkt Tags

   

   

  B0@JMB__KUGAL(TUT@Q1~F3

  Armpit pad
    Item No.:
  HD120-2
   Item No.:
  Disposable armpit sweat  pad  1.1
   Mian Application

  Underarm liner,sticks to the garment,absorb the sweat ,keep dry all day

  Eliminates visible sweat marks,Whole area adhesive,sticked strongly in cloth.
  Don’t worry fall
   Madhësia Item (mm):
  Size S: 95X125mm
  Weight(g):
   2.5+_0.5g
  Absorbimi (ml):
  ≥10ml
  Ngjyrë:
  lakuriq
   Material Composition:
   Waterproof film/Air-laid paper/Soft non-woven fabric
   Paketimi individual
   1pair (2pcs) / vulosur qese poli
  Box (copë)
  5pairs (10pcs) kuti / 4 ngjyra shtypjen
  FOB Port
   Shanghai ose Ningbo
  Logo OEM konsumatorit
   receptible
   Min. Rendit Qty. :
   100.000 copë
  koha Lead
  15-25 days

  Armpit pads

   

  Free sample

  FAQ

     

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...