Pads lahet gjirit

Pads lahet gjirit

 • FOB Çmimi: US $0.4 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 2000 Copë / copë lahet pad pleqsh pad reusable gjirit
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 Copë / copë në ditë të lahet pad pleqsh jastëk reusable gjirit
 • Port: Shanghai, ose Ningbo për lahet pad pleqsh jastëk reusable gjirit
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi

  Detail Product

  Produkt Tags

  Dailys

  përshkrim i produktit
  brand Name
  Etiketë privat
  Emri i artikullit
  Reusable jastëk bambu gjirit me ngjyra të forta

  Produkte futja

  1.During periudhën e shtatzënisë dhe laktacionit, shumica e nënave janë të lehtë për rrjedhje qumësht. pads pleqsh të ndihmojë për të absorbuar qumështit parandalimin leakge dhe për të mbajtur të thatë gjirit.
  2.Replace pas të ushqyerit ose pompimit seancë për të zvogëluar rrezikun acarim të lëkurës dhe për të minimizuar kosi oder qumësht.
  Referenc specifications
  1.Diameter: 120mm    or  100mm
  2.Weight: 10g
  3.Absorptivity: 30ml
  4.Ngjyra: ngjyra

  Detailed Images

  Free sample

  Our Company

  Packing & Delivery

  FAQ

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...