Flakshëm Underpad 60 * 90

Flakshëm Underpad 60 * 90

 • FOB Çmimi: US $ 0.1 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 20000 Copë / copë 20 copë qese spital kirurgjikale paketë mjekësore Underpad disponueshme
 • Furnizimi Aftësia: 200000 Copë / copë në ditë 20 copë qese spital kirurgjikale paketë mjekësore Underpad disponueshme
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi, MoneyGram

  Detail Product

  Produkt Tags

   

  përshkrim i produktit
  Disposable underpad
  Item No.:
  Description:
  Natural Disposable Breathable Hospital Nursing Bed Pads
  Material Përbërja:
  1.Top sheet-non-woven fiber.
  2.Absorbent layer-tissue, fluff pulp and super absorbent polymer.
  3.Back sheet-polyethylene sheet.
  Ngjyrë:
  white / fleshcolor / black/ pink or other
  Paketimi individual
  2pcs/sealed poly bag
  Box (copë)
  As per your orders. 20pcs/pack 10bags/carton
  FOB Port
  Shanghai ose Ningbo
  Logo OEM konsumatorit
  receptible
  Min. Rendit Qty. :
  100,000 pcs
  koha Lead
  25-30days
  Size(cm)
  Weight(g/pc)
  SPA(g/pc)
  30*60
  20g-60g(or more)
  0g-8g(or more)
  60*60
  35g-50g(or more)
  0g-9g(or more)
  60*90
  45g-120g(or more)
  0g-12g(or more)
  75*75
  45g-140g(or more)
  0g-12g(or more)
  Detailed Images
  Free sample
  Packing & Delivery
  Our Company
  FAQ

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...