Flakshëm Tualeti Seat Cover

Flakshëm Tualeti Seat Cover

 • FOB Çmimi: US $0.04 / Piece 
 • Min.urdhër Sasia: 100000 Copë / copë mostra paketë të lindjes tualet disponueshme vend të mbuluar
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 Copë / copë në ditë mostrat paketë lindjes higjienike e disponueshme vend të mbuluar
 • Port: Shanghai për mostrat paketë të lehonisë mbuluar vendin tualet disponueshme
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi, MoneyGram

  Detail Product

  Produkt Tags

  Dailys

  Toilet seat cover
  Item No.:
  disposable toilet seat cover
  Description:
  Disposable toilet seat cover paper manufacturers
  Material Përbërja:
  1.100% original wood pulp
  2.PE film
  Ngjyrë:
  e bardhë
  Paketimi individual
   6pcs/sealed poly bag
  Box (copë)
  Si për urdhërat tuaj
  FOB Port
  Shanghai ose Ningbo
  Logo OEM konsumatorit
  acceptable
  Min. Rendit Qty. :
  10,000 pcs
  koha Lead
  25-30days

  Detailed Images

  mbuluar vend disponueshme tualet

   

  Our Company

  FAQ

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...