Mats Flakshëm ndryshuar

Mats Flakshëm ndryshuar

 • FOB Çmimi: US $ 0,09-0,14 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100000 Copë / copë hidrofile thatë nonwoven përcaktuara ndryshuar mat
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Copë / copë në ditë hidrofile thatë nonwoven përcaktuara në ndryshim mat
 • Port: Shanghai, ose Ningbo për të thatë hedhur nonwoven hidrofilik ndryshon mat
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi

  Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  stil i disponueshëm paketë Kuti / paketë qese
  Vendi i origjinës Jiangsu, China (Mainland) kuti kuti me ngjyra shtypjen
  brand Name Dailys ose OEM Konsumatorëve Logo dizajni OEM
  Numri Model CM-1 Trashësia super hollë
  Emri i produktit duke ndryshuar mat fëmija shtypjen nonwoven porosi vërtetim ISO13485 dhe FDA

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi 4 ngjyra kuti shtypjen + anijeve kartoni
  2 cope pleqsh / pads vulosur qese individuale për të ndryshuar mat fëmija nonwoven shtypjen me porosi
  Koha e dërgimit Dërguar në 40 ditë pas pagesës

   

  përshkrim i produktit

  C varur mat fëmija shtypjen nonwoven porosi
  Item Nr .: Foshnja ndryshimin e mat
  Përshkrim: Duke ndryshuar mat fëmija shtypjen nonwoven porosi
  Material Përbërja: 1. Nonwoven 2. letër mëndafshi
  3. film PE
  Ngjyrë: OEM
  Paketimi individual 6pcs / qese ose sipas porosive tuaja
  Box (copë) 12bags / kuti kartoni ose sipas porosive tuaja
  FOB Port Shanghai ose Ningbo
  Logo OEM konsumatorit i pranueshëm
  Min. Rendit Qty. : 30000bags
  koha Lead 25-30days

   

  12345678

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...