Disponueshme gjirit Pad RDW130-5D

Disponueshme gjirit Pad RDW130-5D

 • FOB Çmimi: US $0.023 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100000 Copë / copë gjirit pad disponueshme për nënën ushqyerit
 • Furnizimi Aftësia: 3000000 Copë / copë në ditë jastëk gjirit disponueshme për nënën e të ushqyerit
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi, MoneyGram

  Detail Product

  Produkt Tags

   

  përshkrim i produktit
  长途
  Detailed Images
  Item Nr
  cotton bud
  Description:
  56pcs package disposable baby cotton swab
  Material Përbërja:
  1. 100% pure cotton heads
  2. firm wooden stick/paper stick/plastic stick
  Pesha:
  weight of tips and sticks are adjustable according to customers’ requirements
  Ngjyrë:
  bardhë ose sipas kërkesave të konsumatorit
  Paketimi individual
  60pcs per bag or box or as per your orders
  Box (copë)
  Si për urdhërat tuaj
  FOB Port
  Shanghai ose Ningbo
  Logo OEM konsumatorit
  i pranueshëm
  Min. Rendit Qty. :
  100000 pieces
  koha Lead
  25-30days

   

  Packing & Delivery

   

  Our Company

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Changzhou Dailys Care Products Co., Ltd
  • Zyra Telefon: 0086-0519-83862883
  • Cell Phone: 0.086-13806115057
  • E-mail: export@china-dailys.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria shkojnë me ...

   Daliys vrapoi për dashuri dhe le dashuria të shkojë me Dailys janar, të gjithë Vientiane është përtërirë, dhe Dailys ishte e mbushur me dashuri. Fushata jonë bamirëse donacion filloi në nëntor. Të gjithë në Leeds bërë përpjekje të tij për ngjarjen ...