Зошто да изберете нас

1.Компанијата изградена во 2010 година  

Имаме речиси 10 години искуство во производството на материјали нега. Секој производ е ремек-дело

2.Number на вработени: 101-200

Имаме силен тим за производство, а ние може да произведе до 4 милиони парчиња на производство на ден во случај на осигурување на квалитетот.

3.R & D оддел: 5-10 луѓе

Силна R & D тим за да се исполнат сите технички услови на customers.Provide најдобра услуга за клиентите

област 4.Extensive продажба

Главната областа на продажбата државјанин; Во Северна Америка. Јужна Америка, Хонг Конг, Макао и Тајван; Јапонија; ; Во Западна Европа. Источна Европа; Југоисточна Азија; На Блискиот Исток. Океанија; Африка; глобалната

5. најдобрите суровини

Користете најдобрите суровини од Јапонија, Америка. Нашата соработка добавувачот е ликра, GP целулоза, HBFuller и така натаму.

3331