Пазувите пот подлога

Пазувите пот подлога

 • ФОБ Цена: US $0.35
 • Мин.нарачката Количина: 100000 Парче / Парчиња еднократна пазувите пот дезодоранси и абсорбента влошки
 • Набавка Способност: 500000 Парче / Парчиња по ден за еднократна пазувите пот дезодоранси и абсорбента влошки
 • Порт: Шангај или Ningbo за еднократна пазувите рампа за мажите и жените
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T, Western Union

  детали за производот

  Тагови производ

   

   

  B0@JMB__KUGAL(TUT@Q1~F3

  Armpit pad
    Item No.:
  HD120-2
   Item No.:
  Disposable armpit sweat  pad  1.1
   Mian Application

  Underarm liner,sticks to the garment,absorb the sweat ,keep dry all day

  Eliminates visible sweat marks,Whole area adhesive,sticked strongly in cloth.
  Don’t worry fall
   големина точка (мм):
  Големина S: 95X125mm
  Weight(g):
   2.5+_0.5g
  Absorptivity (ml):
  ≥10ml
  боја:
  голи
   Material Composition:
   Waterproof film/Air-laid paper/Soft non-woven fabric
   индивидуални пакување
   1pair (2 парчиња) / запечатени поли торба
  Кутија (парчиња)
  5pairs (10pcs) кутија печатење / 4 бои
  ФОБ пристаниште
   Шангај или Ningbo
  Логото OEM купувачи
   receptible
   Мин. Количина цел. :
   100.000 парчиња
  Водечко време
  15-25 days

  Armpit pads

   

  Free sample

  Најчесто поставувани прашања

     

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...