се мие градите влошки

се мие градите влошки

 • ФОБ Цена: US $0.4 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 2000 Парче / Парчиња мие нега рампа рампа еднократно дојка
 • Набавка Способност: 1000000 Парче / Парчиња на ден се мие нега рампа еднократно градите рампа
 • Порт: Шангај или Ningbo за кој се мие нега рампа еднократно градите рампа
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union

  детали за производот

  Тагови производ

  пишувано

  Опис на производот
  Името на брендот
  Приватна ознака
  Име на предметот
  Еднократно бамбус градите рампа со солидна боја

  воведување производи

  1.During периодот на бременост и доење, повеќето од мајките се лесно да излегуваат во јавноста млеко. Нега влошки помогне да ги апсорбира млеко спречување leakge и одржување на сува дојка.
  2.Replace по јадење или транспорт на сесија за да се намали ризикот од иритација на кожата и да се минимизираат oder кисело млеко.
  Referenc specifications
  1.Diameter: 120mm    or  100mm
  2.Weight: 10g
  3.Absorptivity: 30ml
  4.Color: шарени

  Detailed Images

  Free sample

  Our Company

  Packing & Delivery

  Најчесто поставувани прашања

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...