Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Зошто да изберете нас?

Ние сме најмногу професионална и сигурна ОЕМ и ODM нега влошки производител во Кина.

Нашата цел не е само продажба на производи на нашите клиенти, но, исто така, создаде вредност многу вредност за нашите клиенти.

Може ли да има бесплатни примероци за тестирање?

Да, ние може да ви испрати примероци за тестирање. Примероци се важни. Како што знаете, цената не е

претставуваат квалитет, но производ can.We дека нашите производи се подобри од сите други.

Како да додадам приватни етикета (лого) на производи и пакети?

Да, ОЕМ и ODM се достапни за us.But треба да ни испрати писмо на одобрението марки.

Може ли да се во посета на вашиот фабриката пред цел?

Секако, добредојде да ја посетите нашата фабрика! Нашата фабрика се наоѓа во Changzhou, град во близина на Шангај и Нанџинг. Ние можеме да ви ги собереш од Шангај или Нанџинг аеродром.

Сакаат да работат со САД?