Еднократна Underpad 60 * 90

Еднократна Underpad 60 * 90

 • ФОБ Цена: US $ 0.1 / Piece
 • Мин.нарачката Количина: 20000 Парче / Парчиња 20 компјутери торба хируршка болница медицинска пакет за еднократна употреба underpad
 • Набавка Способност: 200000 Парче / Парчиња на ден 20 компјутери торба хируршка болница медицинска пакет за еднократна употреба underpad
 • Порт: Шангај или Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram

  детали за производот

  Тагови производ

   

  Опис на производот
  Disposable underpad
  Item No.:
  Description:
  Natural Disposable Breathable Hospital Nursing Bed Pads
  Материјал Состав:
  1.Top sheet-non-woven fiber.
  2.Absorbent layer-tissue, fluff pulp and super absorbent polymer.
  3.Back sheet-polyethylene sheet.
  боја:
  white / fleshcolor / black/ pink or other
  индивидуални пакување
  2pcs/sealed poly bag
  Кутија (парчиња)
  As per your orders. 20pcs/pack 10bags/carton
  ФОБ пристаниште
  Шангај или Ningbo
  Логото OEM купувачи
  receptible
  Мин. Количина цел. :
  100,000 pcs
  Водечко време
  25-30days
  Size(cm)
  Weight(g/pc)
  SPA(g/pc)
  30*60
  20g-60g(or more)
  0g-8g(or more)
  60*60
  35g-50g(or more)
  0g-9g(or more)
  60*90
  45g-120g(or more)
  0g-12g(or more)
  75*75
  45g-140g(or more)
  0g-12g(or more)
  Detailed Images
  Free sample
  Packing & Delivery
  Our Company
  Најчесто поставувани прашања

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...