За еднократна употреба столица Покрие

За еднократна употреба столица Покрие

 • ФОБ Цена: US $0.04 / Piece 
 • Мин.нарачката Количина: 100000 Парче / Парчиња примероци пакет отсуство за еднократна употреба тоалетот навлака
 • Набавка Способност: 3000000 Парче / Парчиња дневно примероци пакет отсуство за еднократна употреба тоалетот навлака
 • Порт: Шангај за примероци пакет отсуство за еднократна употреба тоалетот навлака
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram

  детали за производот

  Тагови производ

  пишувано

  Toilet seat cover
  Item No.:
  disposable toilet seat cover
  Description:
  Disposable toilet seat cover paper manufacturers
  Материјал Состав:
  1.100% original wood pulp
  2.PE film
  боја:
  бела
  индивидуални пакување
   6pcs/sealed poly bag
  Кутија (парчиња)
  Како на вашите нарачки
  ФОБ пристаниште
  Шангај или Ningbo
  Логото OEM купувачи
  acceptable
  Мин. Количина цел. :
  10,000 pcs
  Водечко време
  25-30days

  Detailed Images

  покритие за еднократна употреба тоалетот седиште

   

  Our Company

  Најчесто поставувани прашања

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...