За еднократна употреба Промена Матс

За еднократна употреба Промена Матс

 • ФОБ Цена: US $ 0.09 - 0.14 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 100000 Парче / Парчиња хидрофилна суво поставени неткаен менување на МАТ
 • Набавка Способност: 50000 Парче / Парчиња дневно хидрофилна суво поставени неткаен менување на МАТ
 • Порт: Шангај или Ningbo за хидрофилна суво поставени неткаен менување на МАТ
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union

  детали за производот

  Тагови производ

  Основни детали

  стил за еднократна употреба пакет Кутија / торба пакет
  Место на потекло Jiangsu, Кина (континентална) кутија печатење во боја кутија
  Името на брендот Logo пишувано или OEM клиенти " дизајн OEM
  Број на модел CM-1 дебелина Супер тенок
  Име на производ менување на МАТ бебе неткаен сопствени печатење сертификација ISO13485 и ФДУ

  Пакување и испорака

  пакување Детали 4 печатење во боја кутија + картон превозот
  2 парчиња нега влошки / затворена индивидуална торба за менување на МАТ бебе неткаен сопствени печатење
  Време на испорака Испраќаат во 40 дена по плаќањето

   

  Опис на производот

  C виси МАТ бебе неткаен сопствени печатење
  Точка бр .: Бебе менување на МАТ
  Опис: Менување на МАТ бебе неткаен сопствени печатење
  Материјал Состав: 1. Неткаен 2. ткиво хартија
  3. ЈП филм
  боја: OEM
  индивидуални пакување 6pcs / торба или како на вашите нарачки
  Кутија (парчиња) 12bags / картон или како на вашите нарачки
  ФОБ пристаниште Шангај или Ningbo
  Логото OEM купувачи прифатливи
  Мин. Количина цел. : 30000bags
  Водечко време 25-30days

   

  12345678

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...