Breastfeeding pads

Breastfeeding pads

 • ФОБ Цена: US $0.023/ Piece
 • Мин.нарачката Количина: 100000 Парче / Парчиња еднократна бамбус влошки на дојка
 • Набавка Способност: 3000000 Парче / Парчиња по ден за еднократна употреба бамбус влошки на дојка
 • Порт: Шангај за еднократна употреба бамбус влошки на дојка
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram

  детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот
  长途
  Detailed Images
  Точка бр
  cotton bud
  Description:
  56pcs package disposable baby cotton swab
  Материјал Состав:
  1. 100% pure cotton heads
  2. firm wooden stick/paper stick/plastic stick
  Тежина:
  weight of tips and sticks are adjustable according to customers’ requirements
  боја:
  бела или во согласност со барањата на клиентите
  индивидуални пакување
  60pcs per bag or box or as per your orders
  Кутија (парчиња)
  Како на вашите нарачки
  ФОБ пристаниште
  Шангај или Ningbo
  Логото OEM купувачи
  прифатливи
  Мин. Количина цел. :
  100000 pieces
  Водечко време
  25-30days
  Packing & Delivery
  Our Company

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  контакт со нас

  • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
  • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
  • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
  • Е-пошта: export@china-dailys.com

  Прашање За Ценовникот

  Последни вести

  • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

   We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

  • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

   Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

   Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...