Контактирајте не

14b3297074b352edfced91c189c052473

адреса

Бр.89, Rongjia патот, Xixiashu град, населба Xinbei, Changzhou Сити, Jiangsu провинција, Кина

Е-пошта

телефон

Тел: 0086-0519-83862883

Факс: 0086-0519-86059883

Сакаат да работат со САД?


контакт со нас

 • Changzhou пишувано Грижа за копродукции, ООД
 • Канцеларија Телефон: 0086-0519-83862883
 • Мобилен Телефон: 0086-13806115057
 • Е-пошта: export@china-dailys.com

Прашање За Ценовникот

Последни вести

 • Indonesia Maternity, Baby & Kids Expo

  We will participate in this exhibition   Please pay attention to our facade     Exhibition Time: November 30, 2018 – December 02, 2018   Name Of The Pavilion: Jakarta Convention Center &nbsp...

 • Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано

  Daliys се кандидираше за љубов и љубов да одат со ...

  Daliys се кандидираше за љубов и нека љубовта се оди со пишувано јануари, сите Виентиан е обновен, а пишувано беше исполнет со љубов. Нашите добротворна донација за кампања започна во ноември. Секој во Лидс неговиот сопствен напор за настанот ...