за нас

微 信 图片 2_20180205123133

Changzhou пишувано Грижа за копродукции, Ltd е основана во август 2010 година и официјално започна во декември 2010 година. По седум години на развој и проширување, компанијата сега има медицински стандардизирани работилница, 10 целосно автоматско производствени линии, центрите за истражување и развој, централните лаборатории и меѓународни трговски центри. Нашите главни производи се производи породилно нега, производи за нега на бебе и производи за здравствена заштита. Тоа е високо-технолошка компанија интегрирање на истражување и развој, производство, меѓународна трговија, продажбата на домашниот пазар и така натаму.

2345_image_file_copy_4

Компанијата има силна способност за истражување и развој. Во моментов, нашата компанија има 20 изум патенти, корисен модел патенти 30 и 30 изгледот patents.The компанија има ISO9001: 2008 сертификација меѓународен систем за квалитет и меѓународно ISO13485 сертификација медицински систем, Велика Британија синџир супермаркети сертификат БРЦ, ФДУ сертификација, CE сертификација, BSCI и SEDEX сертификати општествена одговорност. Сите производи се испитуваат преку меѓународните и домашните органи, како што се на SGS, TUV, etc.At моментов, компанијата главно служи водечките светски мајките брендови и производи се продаваат во повеќе од 100 земји и региони во светот.

2345_image_file_copy_6
2345_image_file_copy_12

Им обезбеди на персоналните кориснички производи е предност служба на пишувано. Добредојдовте вашето барање!

Производство-Line-1